KONKURS- POLICJA PRZYSZŁOŚCI

ZADANIE:
Wyobraź sobie, czym zajmuje się Policja w przyszłości. Jakie ma wyposażenie?               Jakie umundurowanie? Jakie realizuje zadania w trosce o Twoje codzienne bezpieczeństwo?

Zaprojektuj, jak wyobrażasz sobie polską                                                Policję przyszłości.     

Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia!
. 31 sierpnia 2015r. termin nadsyłania prac
. wrzesień 2015r. rozstrzygnięcie konkursu
. wrzesień 2015r. wręczenie nagród w Centrum Olimpijskim w Warszawie

NAGRODY:
Na zwycięzców czekają tablety i sportowe aparaty fotograficzne. 10 finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji. Nagrody wręczymy na uroczystym finale, który odbędzie się we wrześniu 2015r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
WAŻNE INFORMACJE
1. Na prace plastyczne i literackie czekamy do końca sierpnia 2015r. Prace można dołączyć do pozostałych konkursów ZTU i wysłać je w jednej przesyłce.
2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską Policję przyszłości.
3. Technika wykonania pracy: dowolna.
4. Format pracy: maksymalnie A0, a w przypadku pracy literackiej maksymalnie 9000 znaków (lub 5 stron po 1800 znaków ze spacjami).
5. Pracę dokładnie podpisz: koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, nazwę gminy, w której znajduje się Twoja szkoła, nazwę i adres szkoły, adres zamieszkania. Możesz skorzystać z metryczki zamieszczonej na stronie www.TrzezwyUmysl.pl.
6. Pracę prześlij do 31 sierpnia 2015r. na adres: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, ul. Grochowska 45a, 60-277 Poznań.
7. Pełny regulamin można przeczytać na www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogloszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.